ČAKK ČESKÉ ASOCIACE KOMPETITIVNÍCH KOMUNIKACÍ
CZECH ASSOCIATION OF COMPETITIVE COMMUNICATIONS
Česky English Úvod Kontakt
Zpět

a

Revize 2006 a její právní a regulační dopady

Aktuální program zde
Konferenční brožura zde
Bližší informace:   Veronika Hamanová
tel: +420 224 152 120 e-mail:
info@cacc.cz


Praha - pondělí 23. dubna a úterý 24. dubna 2007

Přivítání od Zdeňka Vaníčka

Vítám vás v souvislosti s registrací či zájmem o účast na osmé výroční konferenci ČAKK, které se bude konat v Praze ve dnech 23. a 24. dubna 2007.

Česká asociace kompetitivních komunikací připravuje tuto výroční konferenci z řady důvodů. Sektor elektronických komunikací prochází obdobím velkých změn: přechod z analogového k digitálnímu vysílání; nahrazování tradičních komutovaných telefonních služeb službami poskytovanými prostřednictvím internetového protokolu; nástup třetí generace mobilních komunikací jsou jen některými příklady oborů, které budou vyžadovat, aby komunikační sektor přehodnotil existující předpisový rámec, který prochází v průběhu roku 2006 důkladnou revizí.

Doufáme, že v době konání naší konference v dubnu 2007 již budeme znát mnohem více o právních a regulačních dopadech revize 2006, jakož i již obsah nového Doporučení Komise o relevantních trzích. Konference proto bude pravým místem pro diskuzi o všech těchto podrobnostech s regulátory, vedoucími představiteli průmyslu a podnikání a ostatními odborníky.

Těším se, že se s vámi 23. a 24. dubna 2007 v Praze setkám. Zatím nás prosím neváhejte kontaktovat, pokud budete mít dotazy k této stěžejní akci v roce 2007.

Zdeněk Vaníček
prezident, ČAKK

GENERÁLNÍ SPONZOR
UPC 

SPONZOŘI

VYSTAVOVATELÉ

PODPOŘENO 
Karneval 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI