ČAKK ČESKÉ ASOCIACE KOMPETITIVNÍCH KOMUNIKACÍ
CZECH ASSOCIATION OF COMPETITIVE COMMUNICATIONS
Česky English Úvod Kontakt
Zpět

ČAKK změnila jméno

 

Praha, 7. ledna 2002    Česká asociace kompetitivních komunikací (ČAKK) dnes oznámila, že na 6. valné hromadě dne 18. prosince 2001 byly schváleny plány na její další transformaci a s tím spojená změna jména asociace. Nový název nyní plně reflektuje cíle a zaměření ČAKK, která si klade za cíl reprezentovat a hájit zájmy alternativních telekomunikačních společností a být hlavní hybnou silou při vytváření otevřeného a konkurenčního telekomunikačního trhu v ČR.

„Změna jména ČAKK není jen formální záležitostí, ale vystihuje naše odhodlání transformovat se ve sdružení elektronických komunikací a širokopásmových služeb. Zdůrazňuje také naší proevropskou orientaci a snahu aktivně přispívat k budování moderní infrastruktury a informační společnosti v České republice,“ řekl prezident České asociace kompetitivních komunikací Zdeněk Vaníček.

Robert H. Gardner, předseda představenstva ČAKK dodal: „Asociace touto změnou chce dát také jasně najevo, že není pouze sdružením kabelových operátorů, ale všech alternativních společností, které chtějí přispět k budování liberalizovaného prostředí na českém telekomunikačním trhu.“